Založ si blog

Kto vykydá ten Augiášov chliev – 17 ! !!

Milý Peťko Pellegrini. A to je koniec mojich príbehov. Príbehov o obrovskej arogancii moci. Bolo napísané všetko, čo malo byť napísané. JUDr. diktátori tvojho „priateľského štátu“ kašlú na Základné ľudské práva, kašlú na zákony, kašlú na Ústavu. Lebo oni majú moc rozhodovať naše kauzy, majú moc zametať naše kauzy pod koberec – a to všetko BEZTRESTNE. Tak ste to zariadili vy POLITICI. V iných slušných krajinách by už dávno boli títo ľudia potrestaní, pravdepodobne vyzlečení z taláru, vyhodení z roboty bez nároku na dôchodok za odrobené roky v štátnej službe. Ozaj, to by bola prča, keby sa toto zaviedlo – pri závažnom porušení zákona zo strany úradníka PREPUSTENÝ BEZ NÁROKU NA DOCHODOK ZA ODSLÚŽENÉ ROKY. Jedine takto by sa tvoji úradníci Peťko Pellegrini naučili jednať SLUŠNE s občanmi. Ďakujem vám všetkým, ktorí ste si našli pár minút každý deň na prečítanie mojich článkov. Nech moje články zostanú zavesené na internete ako memento, že právo v tejto krajine pre obyčajného človeka zomrelo. A minister spravodlivosti mlčí. Pokúsim sa pretlačiť moje kauzy na Ústavný súd a tiež Európsky súd pre ľudské práva. Uvidíme, ako to dopadne. A vás dievčatá a chlapci z iniciatívy „Za slušné Slovensko“ prosím, vráťte sa do ulíc. Verte tomu, je za čo bojovať. Teraz sa na niekoľko týždňov odmlčím. Keď budem mať niečo nové v mojich kauzách, ozvem sa opäť. Ďakujem.

Ján Poluch

Kto vykydá ten Augiášov chliev – 16 ! !!

16.07.2019

Milý Peťko Pellegrini. Ešte sa chcem vrátiť k trestnému oznámeniu na vtedajšieho premiéra Róberta Fica. Vraj neprikázal, len požiadal. To je stanovisko prokuratúry. Ale ja tu vidím hrubý viac »

Kto vykydá ten Augiášov chliev – 15 ! !!

15.07.2019

Milý Peťko Pellegrini. V mojich očiach je regulačný úrad ÚRSO zločinecká inštitúcia, ktorá si robí s cenami elektriny, čo chce a nie je nikým a ničím kontrolovaná. Vysvetlím slovo zločinec, viac »

Kto vykydá ten Augiášov chliev – 14 ! !!

14.07.2019

Milý Peťko Pellegrini. Dnes začínam písať tretí príbeh, ktorý sa týka bláznivého zvýšenia cien elektriny v roku 2017 zo strany ÚRSO a jej predsedu Jozefa Holjenčíka, Táto kauza bola v viac »

rúra, plyn

Nové americké sankcie. Terčom sú plynovody Nord Stream 2 a TurkStream

12.12.2019 08:17

Podľa amerického návrhu zákona je plynovod Nord Stream 2 "nástrojom nátlaku a politického ovplyvňovania".

Čile Antarktída lietadlo zmiznutie

Loď pátrajúca po vojenskom lietadle našla v oceáne trosky

12.12.2019 08:12

Loď Antarctic Endeavour plaviaca sa pod čilskou vlajkou lokalizovala na mori trosky z nezvestného lietadla typu Lockheed C-130 Hercules.

Ľubomír Vážny

Vážny o mýte: Iné riešenie pred rokmi nebolo

12.12.2019 08:08

Štát musel rýchlo zabezpečiť mýto, inak by musel zaplatiť veľké dlhy, ktoré mala NDS, tvrdí Ľubomír Vážny o mýtnom systéme.

milan žitný

Žitný: Je načase tím Gorila rozpustiť, nová šéfka má v rukách čierneho Petra

12.12.2019 08:00

Bezpečnostný analytik Milan Žitný považuje doterajšie výsledky vyšetrovania za neuspokojivé.

jano77

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 19690x
Priemerná čítanosť článkov: 1158x

Autor blogu

Kategórie

Archív